Дитячий клуб ДЗИГА наче "Чіп і Дейл" поспішає на допомогу батькам діток передшкільного та молодшого шкільного віку 

Маємо добрий "запас" послуг "шкільного" напрямку:

>Підготовка до школи: всупереч теоріям противників таких занять, наша команда не перестає впевнюватися у тому, що у школу краще йти, маючи певні “інструменти” в запасі. Такі як довільна увага та посидющість, вміння присвячувати певний час навчанню, вміння розмежовувати час навчання та розваг, здатність чути і виконувати словесні інструкції дорослого, базове знання грамоти та арифметики. Все це дасть можливість (і це головне!) максимально плавно адаптуватись в стінах школи та почувати себе більш впевнено.

>Група продовженого дня для 1 та 2 класів: ми не лише забираємо діток зі школи і розважаємо їх аж поки мама з татком не повернуться з роботи! Ми також смачно годуємо малечу та виконуємо домашні завдання й завдання власної розробки для того, аби тримати діток "в тонусі": не дати можливості занадто розслабитися і підтримати на старті Нової Української Школи.

>Вивчення англійської мови для школярів 1-3 класів у відповідних вікових групах. Заняття завжди цікаві та веселі, продумані педагогом до дрібниць: різносторонній підхід, інтерактивність, використання новітніх методик - все заради того, аби діточкам було не нудно у навчанні та з легкістю йшло пізнання іноземної мови.

>Ментальна арифметика: методика усного рахунку, який є своєрідним тренуванням для мозку. Усний рахунок дозволяє одночасно працювати двом півкулям, що, в свою чергу, тягне за собою максимальне розширення інтелектуального і творчого потенціалу у дітей. Ті, хто займаються ментальною арифметикою більше півроку, відзначають поліпшення успішності в школі. Користь ментальної арифметики як гімнастики для мозку визнали у Японії, США та Китаї.

>Школа бізнесу для дітей: мета курсу ознайоми дітей із основами економіки та ведення бізнесу; навчити цінувати, заощаджувати, заробляти та правильно розпоряджатися грошима; наповнити час тінейджерів корисним та цікавим матеріалом, змотивувати їх до навчання, різностороннього розвитку і саморозвитку. Чим цікавий наш курс? - реальні практичні заняття, ігри та навчальні приклади, котрі базуються на власному старт-апі (власній бізнес-ідеї), можливість реального втілення навчальної бізнес-ідеї.

>Сторітелінг: вчить складати та розповідати історії, творчі розповіді. Сторітелінг включає в себе різні напрямки: в ньому тісно переплетені психологія і педагогіка, дидактика та акторська майстерність.

Сторітелінг - це заняття, яке надзвичайно корисне дітям! Позитивні наслідки від уроків сторітеллінгу:

· розвиток усного мовлення та навичок комунікації;

· покращення пам'яті та розвиток фантазії;

· розвиток сприйняття усного мовлення на слух, покращення уваги;

· розвиток навичок читання;

· розширення кругозору;

· розвиток естетичних та культурних поглядів.

>Каліграфія: мистецтво красивого письма – відмінно сприяє активному розвитку діток. Воно розвиває уважність, терпіння, художній та естетичний смак. Якщо дитина займається каліграфією, вона розвиває в собі терпимість, починає бути працелюбною, відкриває творчий потенціал, розвиває фантазію та духовний світ малюка.

Детальне інфо та запис у групи: 067 763 17 47.097 66 123 10 

Ваш, мегапізнавальний Дитячий клуб ДЗИГА